Strona główna

Email marketing jest obecnie wykorzystywany jako podstawowe narzędzie wspierania sprzedaży oraz sprawnej komunikacja z klientami. Dzięki jego zastosowaniu firmy zyskują wymierne korzyści, których wynikiem jest wzrost dochodów oraz lepsze dopasowanie ofert do potrzeb klientów.

Przy powstawaniu naszego systemu największe znaczenia miało stworzenie zaawansowanego a jednocześnie przyjaznego i prostego środowiska do obsługi email marketingowej wszelkich list adresowych, sklepów i zbiorów danych. Teraz w kilku prostych krokach zrealizujesz kampanię reklamową, zaprogramujesz autoresponder i zintegrujesz swój sklep za pomocą API.

6 powodów, dla których warto skorzystać z systemu do email-marketingu

Wsparcie działań marketingowych

Email marketing doskonale spełnia rolę wsparcia sprzedaży, a często staje się jednym z podstawowych źródeł generowania dochodu dla firm. Dobrze prowadzone kampanie mailingowe zwiększają sprzedaż i świadomość marki.

Automatyzacja komunikacji z klientami

Email marketing umożliwia automatyzację kontaktu z odbiorcami. Dzięki autoresponderowi można całkowicie wyeliminować konieczność pamiętania o wysyłaniu maili, gdyż zaprogramowane wiadomości zawsze dotrą do użytkowników, gdy dokonana zostanie jakaś akcja, np. zapisanie na newsletter, rejestracja w serwisie, wypisanie z listy czy wystąpi określona data.

Mierzalność wyników

Dzięki rozbudowanym statystykom łatwo zmierzyć efekty kampanii. Statystyki pozwalają określić ilość odbiorców, do których dotarły wiadomości, ile nie dotarło, ile zostało otwartych oraz w jakie linki klikano.

Szybkość

Kampanie email marketingowe realizowane nawet do dziesiątek tysięcy odbiorców trafiają do skrzynek w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu proces może się zakończyć w ciągu nawet kilku minut.

Personalizacja

Możliwość personalizacji treści wysyłanych newsletterów do odbiorców dzięki czemu tworzone jest wrażenie, że wiadomość przygotowana jest specjalnie dla odbiorcy.

Niskie koszty

Koszty użytkowania systemu są relatywnie niskie do zalet i dochodów, jakie generują.

30% RABATU

do końca kwietnia

BAZA 100tys. rekordów

Brak limitow wysyłek

250zł/m-c

przy umowie na 12 miesięcy, ceny netto

Zarejestruj bezpłatnie

Masz pytania? Zostaw kontakt

Imię
Telefon
Email