O nas

Co oferuje kogio.pl

Serwis Kogio.pl oferuje profesjonalne strony www, sklepy internetowe, domeny, pozycjonowanie oraz zaawansowane narzędzia do e-marketingu. Dzięki naszym rozwiązaniom zaistnienie w siecie staje się dziecinnie proste. 

Dzięki rejestracji w serwisie:

  • Założysz wizytówkę firmową, dzięi której dotrzesz do dużej liczby klientów wykorzystując funkcjonalność ułatwiającą szukanie najlepszych zleceń dla Ciebie i Twoich kontrahentów,
  • Założysz profesjonalnie wyglądającą stronę www, 
  • Skorzystasz z zaawansowanych narzędzi do przesyłania newsletterów oraz budowania i zarządzania listami adresowymi,
  • Założysz wizytówkę firmową oraz stronę na subdomenie w branżowym katalogu stron,
  • Dostaniesz dostęp stale zwiększającej się funkcjonalności serwisu
  • Skutecznie wypozycjonujesz firmę w Google i innych wyszukiwarkach
  • Zwiększysz zainteresowanie swoimi usługami i produktami dzięki pozytywnemu wizerunkowi kreowanemu przez serwis Kogio.pl

 

 

Możliwości E-marketingowe

 

Kogio.pl to zaawansowany system e-marketingowy, dzięki któremu można planować, przygotowywać i realizować wysyłki mailingowe, kontrolując każdy etap kampani.  

Serwis daje ogromne możliwości związane z obsługą i zarządzaniem bazami kontaktów a także budowaniem list adresowych. Sam proces tworzenia jest niezwykle prosty i nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej.

Dzięki łatwości zarządzania oraz uniwersalności serwis jest ulubionym narzędziem marketingowym nie tylko dla profesjonalistów. Intuicyjna obsługa powoduje, że jest chętnie wykorzystywany również do zastosowań w małych firmie, poprawiając komunikację z klientami, dając możliwość obsługi biuletynów, newsletterów czy autoresponderów.

 

Najniższe stawki 

Płać tylko za usługi, z których korzystasz. Załóż darmowe konto i korzystaj z usług bez abonamentu. 

Wybierając konto bezpłatne możesz skorzystać z niektórych usług, za które nie pobieramy abonamentu a płatność następuje dopiero po skorzystaniu z takiej usługi. Przykładem jest tu usługa E-marketing, w pakiecie free, gdzie opłata jest naliczana w chwili wysyłki mailingu. Konto może być aktywne, a korzystanie uwarunkowane potrzebami, niczym więcej.